Išvykimas iš Šalies

Išvykimas iš Šalies

Prieš pradedant kelionę:

  • Pasitikrinkite draudimo dokumentus (galiojimo laikotarpį, teritoriją), jeigu reikalinga - įsigykite papildomą draudimą. ALD Automotive išduoti draudimo polisai galioja visoje Europos Ekonominėje Erdvėje (EEE)
  • Jeigu Jūs planuojate išvykti už EEE ribų, įsitikinkite ar Jums nėra reikalingas notaro patvirtintas ir / ar asmeninis įgaliojimas vairuoti Automobilį
  • Patikrinkite Automobilio techninę būklę (žibintus, stabdžius, tepalus ir pan.). Jeigu manote, kad Jūsų kelionės metu automobilio rida pasieks ribą, kuomet yra būtinas reguliarus techninis aptarnavimas, ar ateis laikas pratęsti valstybinę techninę apžiūrą, atlikite tai prieš išvykdami
  • Žiemos sezonu susipažinkite su padangų eksploatavimo taisyklėmis, galiojančiomis valstybėse, į kurias vykstate. Primename, kad Pietų ir Centrinės Europos valstybėse draudžiama eksploatuoti automobilį su dygliuotomis žieminėmis padangomis. 
  • Susipažinkite su kelių eismo taisyklėmis, galiojančiomis valstybėse, į kurias keliausite. Čia rasite skirtingose Europos šalyse galiojančių kelių eismo taisyklių palyginimą (Angl. kl.) 

SVARBU! 
Planuodami kelionę taip pat galite naudotis internetiniame puslapyje Viamichelin (Angl. kl.) patalpinta informacija apie kelių eismo taisykles ir kelių sistemą skirtingose šalyse. 

Užsienyje: 

  • Jeigu patekote į eismo įvykį, bet kokiu atveju į įvykio vietą iškvieskite Policiją. Esant galimybei, padarykite keletą nuotraukų, fiksuojančių įvykio detales  ir pasiimkite Policijos pažymos kopiją bei liudininkų kontaktinę informaciją
  • Techninių gedimų atveju ar įvykus eismo įvykiui, galite skambinti ALD Automotive 24 val. Pagalbos kelyje telefonu. Tarptautinių susitarimų su partneriais dėka, Jums iškviesime techninę pagalbą toje šalyje, kurioje būsite. Už šios paslaugos suteikimą Jums bus išrašyta papildoma sąskaita. 

ALD Automotive Klientų aptarnavimas

+370 5 24 777 68 (Pirmadienis - Penktadienis 8:30-17:00) 

service.lt@aldautomotive.com

24 val. Pagalba kelyje

+370 5 243 1410

Susisiekite:
+370 5 24 777 68