Slapukų taisyklės

Kas yra slapukas?

Slapukai yra smulkios tekstinės rinkmenos, įdiegiamos ir išsaugomos jūsų terminale* jums lankantis interneto svetainėje. Slapukas leidžia jo išdavėjui nustatyti terminalą, kuriame jis saugomas, to slapuko galiojimo arba saugojimo metu. 

Terminas „slapukai“ reiškia visas technologijas, leidžiančias sekti naudotojo naršymą. 

* Terminalas reiškia materialiąją įrangą (kompiuterį, planšetinį kompiuterį, telefoną ir pan.), kuria naudojatės interneto svetainei, programėlei ar reklaminiam turiniui ir pan. naršyti ar peržiūrėti.

Kodėl mes naudojame slapukus? 

Mes ir mūsų partneriai naudojame skirtingų tipų slapukus toliau nurodytais tikslais. 

 1. Slapukai, kuriuos naudojant nereikia naudotojo sutikimo

  1. Šie operaciniai slapukai, kurie yra būtini norint naršyti mūsų interneto svetainę (pvz., sesijos identifikatoriai), leidžia naudotis pagrindinėmis interneto svetainės funkcijomis ir užtikrina ryšį. 

   Pavyzdžiui, dėl identifikatorių ir duomenų, kuriuos anksčiau mums patikėjote, jie leidžia tiesiogiai pasiekti rezervuotas ir asmenines sritis.

  2. Šie slapukai nėra būtini norint naršyti mūsų interneto svetainę, jų vienintelė paskirtis – įgalinti arba optimizuoti jos veikimą ir suteikti jums prieigą prie konkrečių funkcijų.

   Jie taip pat leidžia pritaikyti interneto svetainės pateikimą pagal jūsų terminalo ekrano prioritetus. Šie slapukai užtikrina sklandų ir asmeniškai jums pritaikytą naršymą.

 2. Slapukai, dėl kurių naudojimo reikia naudotojo sutikimo

  1. Auditorijos matavimo slapukai

   Jie padeda mums geriau suprasti naudojimąsi mūsų interneto svetaine bei jos veikimą, nustatyti statistiką, srautų kiekius ir naudojimąsi įvairiais mūsų interneto svetainės elementais (aplankyti puslapiai, naršymo kelias ir t. t.) ir taip didinti mūsų paslaugų patrauklumą ir ergonomiką (dažniausiai lankomi puslapiai ir skyriai, skaitomiausi straipsniai ir pan.).

   Šie slapukai taip pat naudojami mūsų reklaminių kampanijų poveikiui vertinti ir mūsų interneto svetainės turiniui asmeniškai pritaikyti pagal jūsų profilį ir naršymą. 

  2. Turinio bendrinimo slapukas

   1. didomi _token

    Šiame slapuke yra informacija apie sutikimą dėl įprastų tikslų ir pardavėjų bei „Didomi“ būdingos informacijos (pvz., naudotojo identifikavimo numerio). 

Kaip valdyti slapukus? 

Slapuko registracija terminale iš esmės priklauso nuo terminalo naudotojo valios, kurią bet kada galima išreikšti ir keisti nemokamai. 

Jei sutikote, kad jūsų terminale būtų išsaugoti slapukai, jūsų aplankytuose puslapiuose ir turinyje integruoti slapukai laikinai gali būti saugomi tam skirtoje jūsų terminalo vietoje. 

Yra slapukų valdymo konfigūratorius, padedantis valdyti slapukus, naudojamus ir (arba) įdiegtus šioje interneto svetainėje. Bet kada paspaudę toliau pateiktą nuorodą galėsite prieiti prie konfigūratoriaus ir keisti savo prioritetus pagal tikslą. 

!!! Dėmesio!!! Slapuke bus išsaugoti jūsų prioritetai. Jei ištrinsite visus slapukus, išsaugotus savo terminale per savo naršyklę, ALD ir jos partneriai nežinos apie jūsų atsisakymą, todėl vėl būsite paprašyti išreikšti savo pasirinkimą dėl slapukų. 

Visiškai užblokavus slapukus per savo naršyklę arba naudojant reklamos blokatorius (įskaitant slapukus, susijusius su interneto svetainės veikimu), gali kilti sutrikimų, pvz., gali būti neįmanoma pasiekti tam tikrų interneto svetainės puslapių arba savo saugios kliento zonos. 

Šios taisyklės numato, kad kas 6 mėnesius jūsų bus prašoma patvirtinti arba pakeisti savo slapukų prioritetus, neatsižvelgiant į tai, kiek laiko jie liks galioti.

Kokie slapukai naudojami mūsų interneto svetainėje ir kas yra mūsų partneriai?

Operacinis Slapukas

Slapuko pavadinimas

 

Duomenų valdytojas

Slapuko saugojimo terminas

Nauda

didomi_token

Didomi

13 mėnesių

Šį slapuką nustato tiekėjas „Didomi“.

Šiame slapuke yra informacija apie sutikimą dėl

nustatytų tikslų ir tiekėjų, taip

pat ir dėl „Didomi“ skirtos informacijos.

lb_d1af015c0aa38590b0095f2dab8bc5b4

ALD Automotive

Naudotojo sesija

Saugumas

.ASPXANONYMOUS

ALD Automotive

2 mėnesių

8 dienos

Slapuką nustato ASP.NET. Slapukas naudojamas kaip unikalus naudotojų identifikatorius anonimiškai išsaugant sekimo duomenis seanso metu.

 

__RequestVerificationToken

ALD Automotive

Naudotojo sesija

Šį slapuką nustato žiniatinklio programa, įdiegta „ASP.NET MVC Technologies“. Šis nuo klastočių apsaugantis slapukas naudojamas apsaugai nuo suklastotų užklausų iš kitų svetainių.

 

DotNetNukeAnonymous

ALD Automotive

Naudotojo sesija

Formos autentifikavimas

dnn_IsMobile

ALD Automotive

Naudotojo sesija

Šį slapuką nustato tiekėjo DNN platforma. Šį slapuką naudoja CMS, norėdama nustatyti, ar lankytojas naršo iš mobiliojo įrenginio. Jis būtinas svetainės funkcionalumui, kad būtų galima užtikrinti įrenginiui pritaikytą išdėstymo pateikimą

 

Auditorijos matavimo Slapukai

Slapuko pavadinimas

Duomenų valdytojas

Slapuko saugojimo terminas

Nauda

ELOQUA

eloqua.com

13 mėnesių

Šis slapukas renka ir perduoda kontaktinę informaciją iš žiniatinklio formų į vidines duomenų bazes.

ELQSTATUS

eloqua.com

13 mėnesių

Šis slapukas naudojamas unikaliems žiniatinklio puslapių lankytojams atpažinti ir jų lankomiems puslapiams sekti

Privatumo Politika

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip naudojame slapukų ir kitų sekimo technologijų surinktą informaciją, žr. mūsų Privatumo politiką, paskelbtą Interneto svetainėje. Šios Slapukų taisyklės yra dalis mūsų Privatumo politikos ir yra į ją įtrauktos. Naudodamiesi Interneto svetaine, jūs sutinkate laikytis šių Slapukų taisyklių ir mūsų Privatumo politikos.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų ar pastabų dėl šios slapukų politikos, susisiekite su mumis:
ALD Automotive UAB 
Eitminų g.3, LT-12113 Vilnius, Lithuania
info.lt@aldautomotive.com