Analizės priemonės

"ALD Automotive" paslaugos padeda jums analizuoti ir optimizuoti jūsų automobilių parką

Mes randame teisingą sprendimą, naudodami mūsų automobilių politikos konsultacijas; mes optimizuojame jūsų automobilių parką, naudodami TCO analizę, ir matuojame CO2 pėdsaką.

Automobilių politikos konsultacijos

"ALD Automotive" išrinks tinkamiausius automobilius, atsižvelgdami į specifinius jūsų poreikius.
Kadangi kiekvienas klientas unikalus, kiekvienas automobilių parkas yra taip pat unikalus, nesvarbu, ar jį sudaro vienas, ar tūkstantis automobilių.
Atsižvelgiant į jūsų važiavimo paskirtį, metinę ridą, vairavimo kontekstą ir aplinkos apsaugą, "ALD Automotive" parenka automobilius specialiai jums, visų kategorijų vairuotojams, siekiant patenkinti jūsų reikalavimus palankiausiu būdu.
Atidžiai išnagrinėję savo automobilių parką, pastebėsite, kad pritaikytas automobilių parkas skatina biudžeto taupymą.

TCO analizė

Bendros nuosavybės kainos (TCO) analizė - tai tobulas konsultavimo metodas, naudojamas siekiant nustatyti ir geriau valdyti bendrus jūsų automobilių parko kaštus.
Kokia yra bendra jūsų automobilių parko kaina, įskaitant mokesčius, kuro sąnaudas, draudimą, baudas, remontą ir vidinę vadybą?
Bendros nuosavybės kainos (TCO) nustatymas - tai sudėtingas uždavinys, kurį turi išspręsti kiekvienas automobilių parko vadovas.
Apskaičiavus TCO, galima palyginti ir kontroliuoti automobilių, regionų, bendrovių kilometrų kaštus.
Tokie veiksmai kaip vairuotojų sąmoningumo skatinimas, vairavimo stiliaus tobulinimas, tinkamų automobilių parinkimas gali sumažinti TCO.

CO2 pėdsakas

Kartu su "ALD Automotive" galite tiksliai nustatyti savo automobilių parko CO2 emisijas…ir daug daugiau.
Pasaulinis atšilimas - tai faktas, ir būtina imtis veiksmų individualiu lygmeniu, siekiant apriboti ir kompensuoti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas.
Atsižvelgiant į automobilių modelius, ridą ir vairavimo stilių, "ALD Automotive" matuoja viso automobilių parko CO2 pėdsaką.
Nuo šiol galėsite kompensuoti savo automobilių CO2 emisijas, dalyvaudami patikrintuose kompensavimo projektuose.
Kadangi CO2 - unikali problema, "ALD Automotive" matuoja kuro suvartojimą, NOx dalelių emisijas ir padeda jums išsirinkti
kitus automobilius, atsižvelgiant į aplinkos apsaugą.
Tokie veiksmai kaip vairuotojų sąmoningumo skatinimas, vairavimo stiliaus tobulinimas, tinkamų automobilių parinkimas
gali sumažinti TCO.

Susisiekite:
+370 5 24 777 68