Vadybos paslaugos

Atraskite "ALD Automotive" valdymo paslaugas ir išsamias automobilių parko valdymo priemones internete

"ALD Automotive" stebi ir valdo jūsų automobilių parką visame pasaulyje. Jūs kontroliuojate savo automobilių parką, naudodami mūsų atskaitomybės priemonę "ALD net". Jūs nustatote biudžetą, o vairuotojai pasirenka atitinkamus automobilius mūsų internetinėje svetainėje.

 

"ALD.net"

Ypač tinkama tarptautiniams automobilių parkams; "ALD net" siūlo bendrą jūsų automobilių parkų, kuriuos valdo "ALD Automotive", apžvalgą.
Pažangios pasirinkimo galimybės koncentruotos tiek į tarptautinius automobilių parkus, tiek į vienintelę vietinę sutartį, suteikiant galimybę pasirinkti šalies, bendrovės ir kt. duomenų apžvalgas.
Paruoštos naudoti analitinės ataskaitos pateikiamos skirtingomis kalbomis: nauji užsakymai, nutrauktos sutartys, esamas automobilių parkas…
Visos ataskaitos gali būti pritaikytos dėl jų pažangių galimybių, įskaitant rūšiavimą ir filtravimą internete, valiutos ir atstumo konvertavimą, duomenų išsaugojimą EXCEL ir PDF formatu.
"ALD net" padeda jums valdyti savo automobilių parką, naudojant pritaikytus įspėjimus dėl ridos nukrypimų, atnaujinimų, kuro suvartojimo ir pan...

Internetinis pasiūlymas

Jūs nustatote biudžetą, o vairuotojai pasirenka atitinkamus automobilius.
Daugelyje valstybių "ALD Automotive" teikia internetinio pasiūlymo paslaugą savo klientams. Ši pažangi priemonė suteikia vairuotojams galimybę konfigūruoti jų automobilį pagal nustatytą automobilių politikos schemą.
Automobilių parkų vadovai nustato kriterijus - pasirinktų gamintojų, modelių, privalomų priedų, mažesnių CO2 emisijų ir daug kitų - ir jiems tereikia patvirtinti konfigūraciją pasirinktam automobiliui užsakyti.

Susisiekite:
+370 5 24 777 68